לימודי חליל צד

לימודי חליל צד

לימודים

חליל צד, הכלי המוכר לנו בעיקר מתחום המוסיקה הקלאסית ברחבי העולם, ממוסיקת הג'אז, מהתזמורת הסימפונית, המוסיקה האירית ועוד. זהו כלי ממשפחת כלי הנשיפה. הצליל מופק על ידי כך שמותחים את השפתיים ומזרימים את האויר דרך השפתיים אל מעל לפייה. חלק מהאויר הננשף חודר לתוך הפייה וכך נוצר הצליל שהופך למנגינה מקסימה ומרגשת.

רכישת חדש / משומש / השכרת חליל צד, מה כדאי?

חליל צד הינו כלי יפה ומושקע מאד גם חיצונית, והוא אכן מרשים מאד בהופעות של תזמורות, הרכבים, הופעות ועוד. טווח המחירים של חליל צד הינו רחב מאד ויכול להיות גם יקר מאד. ניתן לקנות כלי חדש וניתן גם להשיג משומש. בכל אופן, גם אם תבחרו חדש או יד שניה, רצוי מאד להתייעץ עם ישות מקצועית, במיוחד למי שאין הרבה רקע בתחום כלי הנגינה ובתחום חליל צד בפרט, וזאת על מנת שלא תוציאו הוצאה גדולה לשווא. ישנם מקומות שניתן לשכור כלי נגינה לתקופה מסויימת למי שלא בטוח עדיין לגבי הכלי בו ירצה ללמוד לנגן בטווח הארוך. אפשר לשכור את הכלי, ללכת להתנסות בשיעורים ללימודי חליל צד ואז לגבש דעה האם הכלי מתאים לכם. תוכלו להגיע אלינו לבית ספר הרן ללימודי מוסיקה ולהירשם ללימודי חליל צד, להתרשם מן המורים שלנו שלהם ניסיון רב ומקצועי בלימוד והוראת החלק התיאורטי והמעשי, ולא רק ניסיון בנגינה בכלי עצמו. בסופו של דבר ההחלטה לבחור בלימודי חליל צד בבית ספר הרן, תהיה עבורכם ההחלטה הנכונה.

התוצאות הטובות ביותר בלימודי חליל צד

כשאתם בוחרים במורה הטוב ביותר, הוא גם זה שיוציא מכם את הטוב ביותר. בית הספר שלנו הוא משפחה מוסיקלית גדולה ורחבה, עם מבחר רב של מורים לכל סוגי הכלים וכל סגנונות המוסיקה, מהטובים ביותר הקיימים בארץ. המורים הינם בוגרי אוניברסיטאות ובוגרי בתי ספר למוסיקה. כאן תעצימו את החוויה שלכם ואת ההתרגשות מהלימוד ומהנגינה. כמובן שבמהלך לימודי חליל צד תצטרכו לעשות חזרות רבות בבית, ולפנות לכם זמן רב לתרגול.

לימודי חליל צד "בבית ספר הרן" תוכלו לקבל בערים:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

לימודי אורגן 21 במאי 2017 לימוד פסנתר לימודי נגינה 21 במאי 2017