לימודי מוסיקה

לימודי מוסיקה

לימודים

כמו ששר הזמר הידוע והפופולרי צביקה פיק בשירו "מעלה מעלה", המוסיקה היא אכן חודרת ללב, היא מדליקה ומסעירה את הנשמה ומדביקה את הגוף לקצב, לפעמים רוגע ולפעמים סוער. מוסיקה אנחנו שומעים, אנחנו חשים, אנחנו נושמים ואפילו גם רואים. ניתן אף לומר בביטחון מלא – מוסיקה היא טעם לחיים. בכל מקום, בכל מצב, היכן שנהיה ולהיכן שנלך, המוסיקה היא חלק מאיתנו, חלק מהנשמה שלנו.

תולדות המוסיקה

מוסיקה היא אומנות בפני עצמה, אשר מקורותיה הן עוד מתקופת האבן העתיקה. אז היתה מוסיקה נוצרת באמצעות מחיאות כפיים בלבד. בהמשך התפתחו לשימוש בכלי הקשה, אחר כך פיתחו את כלי הנשיפה. לאחר שנים רבות, לקראת סוף תקופת הביניים החלו להמציא את התווים המוסיקליים, ואז החלו גם להבין שתפילה היא גם סוג של מוסיקה והתפילות הפכו לשירים. בהמשך כמובן התחילו ליצור מוסיקה על ידי הלחנה, כתיבת שירים ועוד, ומכאן בא הצורך בלימודי מוסיקה.

המוסיקה חובקת עולם

מוסיקה היא תרבות בינלאומית. היא מאחדת בין אנשים, אפילו בין זרים. את המוסיקה אפשר ללוות במילים מכל השפות ומכל הסגנונות והתרבויות. אך ההרגשה שהמוסיקה מעניקה לנפש, היא אותה הרגשה אצל כולנו. גם אם לא נבין את המילים, או את השפה, הנשמה שלנו תבין. צלילי המוסיקה הם כמו תפילה שיוצאת מן הנשמה. גם כשהמוסיקה היא ללא מילים, נוכל לחוש אותה. יש המון צילים ומנגינות סביבנו, אנו צריכים רק להאזין, להקשיב ולהתחבר, ואז המנגינות והצלילים יחדרו אל תוכנו.

היתרון בלימודים בבית ספר הרן

בית הספר הרן ללימודי מוסיקה הוא בעצם בית של מוסיקה, ויחד עם צוות המורים הכישרוניים והמקצועיים שלנו אנו משפחה מוסיקלית אחת גדולה. תוכלו ללמוד את כל סגנונות המוסיקה. את כל תרבויות המוסיקה, תוכלו ללמוד גם לנגן, גם לשיר, לפתח את היצירתיות המוסיקלית, להיחשף לעולמות חדשים של מוסיקה. תוכלו ללמוד גם שיעורי תאוריה וגם שיעורים מעשיים. בקבוצה או באופן פרטי. אצלנו בבית הספר או בביתכם. המורים שלנו הינם בוגרי בתי ספר גבוהים למוסיקה ולהם ניסיון רב שנים בתחום המוסיקלי. עם המורים שלנו תוכלו להפוך למוסיקאים עם נשמה.

את לימודי המוסיקה "בבית ספר הרן" תוכלו למצוא במספר ערים לנוחיותכם כמו:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

לימודי בס 21 במאי 2017 לימוד פסנתר לימודי אורגן 21 במאי 2017