לימוד תופים

הרבה צעירים נמשכים אל עולם התיפוף וניתן להבין זאת, התופים מהווים את חטיבת הקצב של הלהקה והם אלו שגורמים לקהל לקפוץ ולהשתולל במלא המרץ! לא מעט אנשים סבורים כי תפקיד התיפוף הוא התפקיד המדליק ביותר בלהקה. אם גם אתם מעוניינים ללמוד לתופף, חשוב שתבחרו במקום איכותי. ישנם מגוון מקומות ומורים אשר מציעים שיעורי תופים אך לא כולם מנוסים דיים ולא כולם יודעים איך להפוך את החוויה למהנה ואיכותית באמת.

אז מה חשוב שיהיה לכם בבית הספר לתופים?

המורים הטובים ביותר, ציוד חדיש והלהיטים שאתם אוהבים – פשוט לנגן בכיף!

באמצעות בית ספר איכותי אשר מעסיק מורים מקצועיים ומלמד באווירה צעירה וכיפית תוכלו לרכוש את המיומנות הדרושה במהירות ולהתחיל לנגן. בית ספר מקצועי יעניק לתלמידים שיעורי תיפוף למתחילים ושיעורי תיפוף למתקדמים, יפנה אל חתך אוכלוסייה רחב ויאפשר לתלמידים להשכיר את התופים (כך שלא תהיו חייבים להוציא סכומי כסף גבוהים ולרכוש את המערכת). מורים מנוסים אשר מתופפים בכל הסגנונות, בין אם מדובר על היפ- הופ, חסידי, פאנק, רוק, בלוז, רגאיי וכו' וילמדו באמצעות שיטות לימוד מתקדמות יהיו מורים מתאימים. לימוד תופים יתבצע באווירה כיפית ורעננה יחד עם להיטים שכולם אוהבים (כל תלמיד יוכל לעבוד עם הלהקות שהוא הכי אוהב) ויחד עם ציוד חדיש ומודרני אשר כולל מערכת תופים, מערכת שמע אשר מחוברת למחשב ועוד. כמו כן, יקבל כל תלמיד יחס אישי וליווי לאורך כל הדרך – מתהליך לימוד התרגילים והמקצבים הבסיסיים ועד להגעה לנגינה המורכבת אשר מאפשרת למתופף להביע את עצמו ואת היצירתיות שלו.

מה לומדים בשיעורים?

במהלך הלימודים תלמדו על יסודות התיפוף, תבינו כיצד יש לאחוז במקלות, תכירו את התיאוריה של עולם התיפוף, תלמדו על הקצב, על יסודות הנגינה בלהקה, תלמדו כיצד לקרוא תווי תיפוף, תבינו איך צריך לשבת ולנוע בכיסא, איך להתאמן (ישנן שיטות שונות) תלמדו כיצד לבצע סולו תופים (הרי לשם כך התכנסנו)  ותוכלו להגיע ולהתאמן במקום בתאום מראש (הרי לא ניתן להתקדם בלי להתאמן באופן שוטף).

אחת שתיים שלוש..מעוניינים להיכנס לקצב יחד איתנו?

אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם המופלא של התופים או במילים אחרות – להיכנס לקצב ולהיות האחראיים לאנרגיה ולאש כאשר תנגנו בלהקה, אתם מוזמנים לפנות אל בית הספר שלנו- בית ספר "הרן" וליהנות ממורים מקצועיים, ציוד חדיש ומאובזר והרבה יחס אישי וסבלנות. המרכיבים הללו יאפשרו לכם להתקדם בקצב שלכם (תרתי משמע) וליהנות מחוויית הנגינה. יחד נלמד אתכם את כל החוקים, את הידע הבסיסי וכשתהיו מוכנים נעביר הילוך ונתחיל לנגן ברמה גבוהה יותר.

אתם מוזמנים לצור קשר על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונציג מטעם בית הספר יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מחכים לכם.