מורה לאורגן

מורה לאורגן

מורי נגינה

אם אתם אוהבים מוסיקה ורוצים להתחיל לנגן, אך עדיין אינכם יודעים באיזה כלי לבחור, או עם מה להתחיל לפחות בשלבים הראשונים שלכם בעולם המוסיקה, האורגן הוא כלי המומלץ להתחיל ככלי נגינה ראשון. יהיה לכם קל לנגן בו, מכיוון שיש בו קלידים ודוושות. הכלי אינו מסובך, וכמובן גם אין צורך לקחת אותו אתכם ללימודי הנגינה או להופעות.

כלי זה הוא אחד הפופולריים ביותר בהרכבים מוסיקליים, ובכלל, יש בו המון אפשרויות של צלילים אלקטרוניים שמוסיפים עוד מגוון עצום של צלילים.

אורגן הוא כלי נגינה חשמלי, מתקדם יחסית. הוא מחליף את הכלי העתיק יותר שנקרא עוגב. האורגן הוא כלי נגינה השייך למשפחת כלי המקלדת. ישנם שני סוגים עיקריים של אורגן חשמלי: אורגן בעל אוקטבה אחת, שהוא הנפוץ ביותר ומשמש למוזיקה קלה והוא גם מומלץ למי שמתחיל ללמוד נגינה באורגן ככלי ראשון. האורגן בעל אוקטבה אחת הוא קל יותר וכמובן גם זול יותר. הסוג השני הוא אורגן בעל שתי אוקטבות וחצי, ובעל שתי מקלדות, הוא כמובן כבד הרבה יותר, וכמה צפוי, גם הרבה יותר יקר. אך היתרון שבו הוא שזהו אורגן שכיום כולל מאגר גדול מאד של צלילי עוגב אמיתיים אשר מתקרבים למקור.

מה לומדים בשיעורים

בבית הספר הרן תוכלו ללמוד עם מורה לאורגן באופן אישי וחוויתי, החל מיסודות הנגינה, לימוד התווים המוסיקליים, לימוד אקורדים. ועם קצת סבלנות והתמדה תוכלו כבר לדעת לנגן שירים בלי סוף. תרגישו את העוצמה שבכם בזמן הנגינה, את החוויה המרגשת ואת הביטחון העצמי שעולה ומתחזק יחד עם יכולת הנגינה.

שיטת הלימוד

בבית הספר תוכלו לבחור מורה לאורגן שיגיע עד אליכם ויילמד אתכם באופן פרטני ואינדיבידואלי ובקצב משלכם. תוכלו גם להגיע אלינו לשיעורים עם מורה לאורגן בקבוצות קטנות ואינטימיות וכמובן השיעור יותאם לקצב שלכם. אצלנו תוכלו לבחור מורים מהטובים ביותר בארץ, ולהרגיש ממש כחלק מהמשפחה המוסיקלית שבבית ספר הרן. אז קדימה. אנחנו וצוות המורים מחכים לכם.

את לימודי הנגינה "בבית ספר הרן" תוכלו למצוא במספר ערים לנוחיותכם כמו:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

מורה למוסיקה 21 במאי 2017 מורה לנגינה 21 במאי 2017