מורה לבס

מורה לבס

מורי נגינה

לימוד נגינה גיטרת בס אפשריים בכל גיל. אפשר להתחיל בגיל הילדות, בגיל הבגרות, וגם בגיל מתקדם, אפילו בגיל חמישים ומעלה. אף פעם לא מוקדם מדי ולא מאוחר מדי ללמוד בס. מחקרים מדעיים מוכיחים שהנגינה טובה לבריאות. על פי מדעי המוח ומדעי המוזיקה, הנגינה מונעת מחלות גוף ונפש, מחלות זיקנה. הנגינה מעניקה תחושת סיפוק ואושר שמסייעים לשמור על נפש בריאה בגוף בריא.

בחירת המורה לבס

כשאתם בוחרים מורה לבס, חשוב שיהיה מורה מקצועי, שלא סתם ירשים אתכם בבכלים המפוארים והיקרים שלו, אלא שידע גם להיות מקצוען בתחום שלו. מעבר למקצועיות, נדרשת כימיה טובה בין המורה לתלמיד. כימיה כזו שתיתן לכם את הרצון להגיע לשיעור נוסף. חיבור כזה שבסוף השיעור כבר תשתוקקו למפגש הבא איתו. מורה לבס צריך לדעת גם ללמד ולא רק לנגן, צריכה להיות לו גישה ותקשורת טובה עם התלמיד שלו. הרי מדובר במערכת יחסים לטווח ארוך, בה נדרש שיתוף פעולה מלא בין התלמיד למורה.

להתמיד זה שם המשחק

הדבר החשוב ביותר בלימוד נגינת בס הוא ההתמדה. לפעמים בהתחלה, הכל נראה מרגש, מעניין ומסקרן, ובהמשך לפעמים יש תחושות של קושי בלימוד, לוח זמנים צפוף, שיעורי בית ושעות אימונים רבות. חשוב לא להתייאש, להתמיד ולא להפסיק. כמו בכל דבר בחיים לפעמים יש קושי, אך ככל שמתמידים, תחושת הסיפוק עולה ומתגברת. תרגישו אושר ותחושת הגשמה עצמית.

רכישת כלי נגינה

אז אחרי שבחרתם מורה לבס, רצוי דבר ראשון לרכוש את כלי הנגינה. לא מומלץ להתחיל ללמוד כאשר אין כלי לאימונים בבית. מומלץ להכין את כל הציוד הנלווה. אם לא יודעים איזה ציוד נדרש, ניתן לשאול קודם את המורה או לשאול בבית הספר לנגינה ולבוא מוכנים.

עכשיו נשאר לכם רק לנגן – בבית הספר לנגינה הרן תוכלו ללמוד נגינה עם מורה מקצועי לבס, המלמד בסבלנות, צעד צעד בקצב שלכם.

את לימודי הנגינה "בבית ספר הרן" תוכלו למצוא במספר ערים לנוחיותכם כמו:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

לימודי פיתוח קול 21 במאי 2017 יעלי הללי 21 במאי 2017