מורה למוסיקה

מורה למוסיקה

מורי נגינה

מוסיקה קיימת מאז ומעולם בכל התרבויות האפשריות. החל מהתקופה הפרה היסטורית, תקופת רומא העתיקה, מוסיקת ימי הביניים, תקופת הרנסאנס וכמובן המוסיקה של התקופה המודרנית. המוסיקה שזורה בחיי האדם ובחיי היומיום כחלק בלתי נפרד. המוסיקה משרה רוגע, הנאה, אושר, ונותנת השראה למאזינים לה, ליוצרים אותה וכמובן למבצעים. המוסיקה קשורה לשירה, נגינה, הלחנה, ריקוד והקשבה. היא נכנסת לכל תחום בחיינו, ובעצם אנו נחשפים אליה החל מיומנו הראשון בעולם, יחד עם נשימתנו הראשונה.

מכאן החשיבות של המוסיקה המעצבת אותנו ואת אישיותנו, ומקומה של המוסיקה בחיינו רבה מאד. מעבר לכך היא מרכיב חשוב מאד בהתפתחות הילד, גם בהווה וגם בעתיד, ויש לה מקום רב בתהליך הגדילה של הילד. מדענים ופסיכולוגים עוסקים במשך חיים שלמים במחקרים בנושא, והם אכן מאשרים את היתרונות של החשיפה למוסיקה בגיל צעיר.

חשיפה מוקדמת לעולם המוסיקלי

אם בחרתם לחשוף את ילדכם לעולם המוסיקלי בגיל מוקדם, הינכם מסייעים לו לפתח את האינטליגנציה והאינטראקציה המוסיקלית. הינכם מגבירים אצלו את תחושת הבטחון ויכולת הביטוי. גם אתם וגם ילדכם תצאו נשכרים מהעניין. לימוד עם מורה למוסיקה בשביל ילדכם יכול להיות בעצם דרך חיים מעכשיו ולתמיד. לימודים כאלה אינם חייבים להסתיים לאחר תקופה מסויימת. הם יכולים להתפתח לסגנונות חדשים בכל פעם, לתחומי מוסיקה שונים עם הזמן, ועם השינויים בהתפתחות המוסיקלית וההעדפות המוסיקליות המשתנות עם הזמן.

בית ספר הרן הוא עולם של מוסיקה

בבית ספר הרן ילדכם יוכל לצלול לתוך עולם שלם של חוויה מוסיקלית עם נשמה, עם רגש, עם יופי ועם יצירתיות. אצלנו תמצאו מגוון רחב מאד של מורים למוסיקה מהמובחרים ביותר הקיימים כיום. המורה למוסיקה יחד עם ילדכם ידאג לחיזוק ולעיצוב ההתפתחות המוסיקלית שלו. ילדכם יפיק הנאה מרובה בלימוד עם מורה למוסיקה. המורה ידע לנווט ולכוון את ילדכם לתחום ולסגנון שמתאים לו. ותוך כדי תנועה יגרום לו להיחשף בעצמו לעולם המופלא הזה שנקרא עולם המוסיקה. אתם ההורים תוכלו ליהנות מפרי עמלכם, ומובטחת לכם הנאה מרובה כאשר תתבוננו בילדכם מבצע יצירות מוסיקליות.

את לימודי המוסיקה עם מיטב המורים "בבית ספר הרן" תוכלו למצוא במספר ערים לנוחיותכם כמו:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

יעלי הללי 21 במאי 2017 לימוד פסנתר מורה לאורגן 21 במאי 2017