מורה לגיטרה

מורה לגיטרה

לימודי גיטרה

הגיטרה היא כלי נהדר אשר מאפשר לכם לנגן בזמן הפנוי שלכם, לשיר שירים עם חברים וליהנות מזמן איכות. מעבר לזאת הגיטרה נוחה מאוד וקל לקחת אותה לכל מקום- בין אם מדובר על טיולים, מפגשים עם החבר'ה ועוד. חשוב מאוד לציין כי לא מומלץ ללמוד כיצד לנגן בגיטרה באמצעות האינטרנט. בצורה זו אתם עלולים לרכוש הרגלים לא נכונים ואפילו לא בריאים לידיים, וחבל.

אז איך מתחילים ללמוד לנגן בגיטרה?

אז איך מתחילים ללמוד לנגן בגיטרה בצורה נכונה? ההמלצה שלנו היא לפנות אל מורה לגיטרה. מורה מקצועי יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך וללמד אתכם בקצב שלכם ובזמן שלכם. אם החלטתם להתחיל ללמוד, חשוב שתדעו כי ישנה חשיבות רבה לשיעורים הראשונים שלכם, שכן במהלך השיעורים הראשונים תרכשו את הרגלי הנגינה שלכם ואלו ישפיעו על אופן הנגינה בהמשך. בשל הסיבה הזו חשוב מאוד לבחור במורה איכותי ובעל ניסיון. מורה שכזה ילמד אתכם כיצד להחזיק את הגיטרה, איך לפרוט על המיתרים בצורה הנכונה, הוא ילמד אתכם כיצד לקרוא תווים, סולמות ועוד. לשיעור הראשון שלכם מומלץ להצטייד בגיטרה. הגיטרה המומלצת והמתאימה ביותר לתחילת תהליך הלמידה היא גיטרה קלאסית. כמו כן, מומלץ להכין מחברת ריקה ונוחה מראש. בצורה זו תוכלו לתרגל (וחייבים לתרגל- עם הניסיון תבוא המקצועיות).

בחרו במורה אשר גורם לכם להרגיש בנוח

נהגו בסבלנות והתקדמו בקצב שלכם

חשוב מאוד להרגיש בנוח עם המורה. מורה שאינו מלחיץ, מאפשר לכם להתקדם בקצב שלכם ומעודד אתכם לשאול שאלות יהיה מורה מתאים. מורה מלחיץ שאינו גורם לכם להרגיש בטוחים ואינו מאפשר לכם לשאול שאלות לא יהיה מורה מתאים ומומלץ להחליפו בהקדם. המורה צריך לגרום לכם להרגיש בנוח וליהנות מהשיעורים.

כמו כן, חשוב להיות סבלניים מאוד ולהבין שכל תהליך של למידה דורש סבלנות והתמדה רבה. לאחר כל שיעור מומלץ לתרגל את החומר הנלמד (ממש כמו בבית הספר) ולשמור על הידע הנרכש בל ישכח. לאט לאט אתם תראו בעצמכם שהנגינה הופכת להיות זורמת וקלה יותר, נינוחה יותר – אז תתחילו לצבור ניסיון ואפילו תתחילו לשיר ולנגן מול חברים ובני משפחה.

ללמוד באווירה נינוחה ומקצועית

אם אתם מעוניינים ללמוד באווירה נעימה ונינוחה, ללמוד ממורים מקצועיים אשר מלמדים את היסודות, מקפידים על אחיזת הגיטרה בצורה הנכונה, מאפשרים לכם ללמוד בקצב שלכם, בכיף ומלווים אתכם לאורך כל תהליך הלמידה, אתם מוזמנים להגיע אל בית הספר הרן. בבית ספר הרן עובדים מורים מקצועיים לגיטרה אשר יאפשרו לכם להגיע רחוק וללמוד שפע סגנונות נגינה בהמשך (כמו למשל ג'אז, פלמנקו, רוק קלאסי ועוד).

מעוניינים להתחיל ללמוד בכיף?

אתם מוזמנים לצור קשר על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מורה לגיטרה… 23 במרץ 2015 מורה לכינור מורה לכינור 23 במרץ 2015