שיעורי סקסופון

שיעורי סקסופון

שיעורי המוסיקה שלנו

סקסופון הוא ללא ספק כלי מרשים ויוקרתי ביותר ביחס לשאר הכלים ממשפחת כלי הנשיפה. הוא ברובו עשוי ממתכת ומורכב משלושה חלקים- פיה, צוואר וגוף. הסקסופון יועד במקור להיות כחלק מתזמורות כלי נשיפה הפופולריים, כמו גם חלק בתזמורות לתהלוכות והופעות ענק. הסקסופון עלה לגדולה בעיקר בזכות מוסיקת הג'אז ויש לו שימושים רבים במוסיקה של ימינו במוסיקה קלה, פופ, רוק מתקדם ועוד.

שיעורי סקסופון נגינה בכלי נשיפה מכל סוג היא חוויה אשר במרכזה התלמיד לומד לנשום בטכניקות שונות, ואיתו הצורך במרווחי נשימה על מנת לייצר צלילים מאתגרים ונעימים לאוזן. שיעורי סקסופון מצריכים לפתח את יכולת הקשבה וניתוח מוסיקאליים, והלמידה מתרכזת בתהליכי הבנה שהם עיקריים לחוויית והנאה.

כיצד בוחרים נכון שיעורי סקסופון?

ללימודי סקסופון יתרונות רבים כמו – העובדה שאתם פונים אל מקום ידוע ומוצהר מראש, בעל מוניטין ויוקרה. למעוניינים ללמוד נגינה על סקסופון, מומלץ להצטייד ברשימה של דרישות. היות כלי נגינה זה אינו פופולארי כמו גיטרה, ולא כל אחד יכול ללמד אתכם לנגן בו בצורה מקצועית. בבחירת המורה שילמד אתכם שיעורי סקסופון, עליכם לבצע בחירה קפדנית ולבחור מורה שלא רק יידע לנגן טוב אלא גם מורה טוב ומומחה ללימודי נגינה בסקסופון אשר מאחריותו ללמד אתכם את כל מה שהוא יודע על ידי טכניקות ייחודיות – כדי שתוכלו ליהנות מהנגינה בעצמכם וגם להפיק צלילים שיגרמו להנאת הסובבים אתכם.

שיעורי סקסופון – רק בבית ספר הרן למוסיקה!

בית ספר הרן למוסיקה פיתח טכניקות ושיטות חדישות ומתקדמות ביותר אשר מאפשרות לכם התקדמות מרבית ומיצוי הפוטנציאל הגלום בתוך כל אחד ואחת מכם. שיעורי סקסופון מועברים על ידי טובי המורים בארץ אשר קשובים לצרכים ולקשיים העלולים לצוץ בעיקר בתחילת הלימוד. שיעורי סקסופון הינם מתאימים לכל גיל ואף לילדים קטנים ותוצאות בלימוד הינם לטווח ארוך.

את לימודי הנגינה "בבית ספר הרן" תוכלו למצוא במספר ערים לנוחיותכם כמו:

ראשון לציון, נס ציונה, חולון, בית דגן, בית חנן, נטעים, פלמחים, אבן יהודה, בני דרור, בני ציון, בצרה, גאולים, חרות, ינוב, יעף, כפר הס, כפר יעבץ, כפר נטר, נורדיה, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, פרדסיה, צור משה, קדימה צורן ותל מונד.

שיעורי פסנתר 21 במאי 2017 מורה לכינור שיעורי כינור 21 במאי 2017